Ogólnopolski dialog <06-29 listopada 2020/> Inicjatywy dla każdego Międzynarodowy zasięg
O FESTIWALU
< GovTech_Festival />

4 tygodnie pełnej digitalizacji

Przybliżamy cyfrowy świat poprzez cykl wydarzeń online. Webinaria, warsztaty, hackathony dostępne codziennie by przełamywać bariery, edukować i otwierać przed Wami nowe możliwości cyfryzacji. Fake news, cyberbezpieczeństwo, AR i VR, FinTech, platformy e-commerce, sztuczna inteligencja to tylko część tematów dostępnych podczas naszego festiwalu.

Zapewnimy Wam wartościowe treści i szkolenia dostępne na odległość z dowolnie wybranego przez Was miejsca – wystarczy jedno kliknięcie! Dołącz do naszego festiwalu, eventy są przeznaczone dla każdej grupy wiekowej, bez względu na poziom zaawansowania. Spotkajmy się online!

Kluczowe Inicjatywy
< GovTech_Festival />

To wydarzenia z zakresu nowoczesnych technologii i innowacji. Poruszymy tematy gamingu, fake newsów, kodowania, społecznych cyfrowych inicjatyw. To również spotkania o zasięgu ogólnopolskim i lokalnym, to dialog międzynarodowy, współpraca z administracją publiczną, angażowanie społeczeństwa i firm technologicznych oraz udział w największych eventach online.

Festiwal odbywa się pod patronatem Internet Governance Forum 2021, czyli jednej z inicjatyw Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ). IGF to globalna, wielostronna platforma ułatwiająca dyskusję na temat zagadnień polityki publicznej odnoszących się do Internetu.

Game Jam
6 - 8 listopada 2020 Maraton tworzenia gier pod patronatem IGF
Fake Hunter Challenge
13 - 15 listopada 2020 Pierwszy na świecie maraton walki z Fake News!
Hackathon dla Miast
20 - 22 listopada 2020
HackYeah
27 - 29 listopada 2020 Największy hackathon w Europie!
Więcej informacji niebawem
Obywatel 4.0
Wypełnij formularz i zdobądź certyfikat!
Kalendarz Wydarzeń
Kliknij i znajdź coś dla siebie!
Chcesz zostać partnerem GovTech Festival? Dołącz do nas!

GovTech Festival startuje już za:

KALENDARZ
< GovTech_Festival />
To ogólnopolski czas wypełniony inicjatywami online.

To hackathony, konkursy i webinaria odpowiadające na potrzeby nowoczesnego społeczeństwa i dynamicznie rozwijającego się świata. Przejdziemy przez najważniejsze tematy cyfryzacji od podstaw – uzupełnienie wiedzy i poszerzenie horyzontów, cyfrową rewolucję, aż po futurystyczną wizję przyszłości. Wybierz swój event! Możesz także zorganizować event razem z nami, zgłoś go do nas i stan się partnerem GovTech Festival.

Tydzień 1
6.11 - 8.11.2020
Tydzień 2
9.11 - 15.11.2020
Tydzień 3
16.11 - 22.11.2020
Tydzień 4
23.11 - 29.11.2020
Wydarzenia Towarzyszące
Tydzień 1
Rozpoczynamy pierwszą edycję GovTech Festival! Jedyny w swoim rodzaju Festiwal rozpoczyna weekendowe wydarzenie Game Jam pod patronatem Internet Governance Forum!
Tydzień 2
Drugi tydzień GovTech Festival to czas walki z fałszywymi informacjami! W drugi weekend festiwalowy odbędzie się pierwszy na świecie maraton zwalczania Fake News!
Tydzień 3
Można powiedzieć, że każdy z naszych tygodni jest intensywny! W trzecim tygodniu zapraszamy na Hackathon dla Miast oraz Obywatelską Burzę Mózgów!
Tydzień 4
Ostatni tydzień GovTech Festival! Wielki finał już na największym hackathonie w Europie – HackYeah!
Wydarzenia Towarzyszące
GovTech Festival to nie tylko listopadowy czas! Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniach towarzyszących!
GOVTECH POLSKA
Nasze poprzednie wydarzenia
23
dni festiwalowe
30
wydarzeń
32
partnerów
102
uczestników cyfrowych