KALENDARZ
< GovTech_Festival />
To ogólnopolski czas wypełniony inicjatywami online.

To hackathony, konkursy i webinaria odpowiadające na potrzeby nowoczesnego społeczeństwa i dynamicznie rozwijającego się świata. Przejdziemy przez najważniejsze tematy cyfryzacji od podstaw – uzupełnienie wiedzy i poszerzenie horyzontów, cyfrową rewolucję, aż po futurystyczną wizję przyszłości. Wybierz swój event! Możesz także zorganizować event razem z nami, zgłoś go do nas i stan się partnerem GovTech Festival.

Tydzień 2
9.11 - 15.11.2020
10.11
Digital Transformation Summit - Canadian GovTech Summit Series
Wydarzenie skupi się na podkreśleniu strategii cyfrowych poszczególnych jurysdykcji, z naciskiem na kanadyjskie władze samorządowe.
11.11 - 12.11
5G Techritory
5G Techritory to wydarzenie organizowana przez Urząd Komunikacji Elektronicznej Łotwy. Jest to inicjatywa, która ma służyć jako platforma dla pomyślnego wdrożenia i komercjalizacji technologii 5G, mająca na celu wsparcie społeczeństw, gospodarek i przedsiębiorstw. W tym roku 5G Techritory koncentruje się na retrospektywie, jak to ujęto w nazwie wydarzenia - "Rok 5G: Uczenie się na podstawie doświadczeń, dostosowanie się do przyszłości". Po 12 miesiącach niepewnych wdrożeń, 5G ma trudności z realizacją ogromnych, zmieniających branżę oczekiwań, które wyprodukowała. Dwudniowa impreza odbędzie się na specjalnie zbudowanej platformie, na której główne prezentacje będą transmitowane na żywo ze sceny głównej w Rydze.
13.11 - 15.11
Fake Hunter Challenge
Pierwszy na świecie Maraton Walki z dezinformacją! 24 godziny wyszukiwania i demaskowania nieprawdziwych informacji. Dołącz do #FakeHunter!