KALENDARZ
< GovTech_Festival />
To ogólnopolski czas wypełniony inicjatywami online.

To hackathony, konkursy i webinaria odpowiadające na potrzeby nowoczesnego społeczeństwa i dynamicznie rozwijającego się świata. Przejdziemy przez najważniejsze tematy cyfryzacji od podstaw – uzupełnienie wiedzy i poszerzenie horyzontów, cyfrową rewolucję, aż po futurystyczną wizję przyszłości. Wybierz swój event! Możesz także zorganizować event razem z nami, zgłoś go do nas i stan się partnerem GovTech Festival.

Tydzień 3
16.11 - 22.11.2020
16.11 - 17.11
Polish Urban Tech Landscape
Podczas tego wydarzenia zostanie przedstawiony polski obszar miejskich technologii, zostanie przybliżony temat rozwiązań technologicznych wraz z głównymi trendami, które poprawiają życie w mieście.
18.11
Po co kulturze sieć?
E-konferencja "Po co kulturze sieć?" to: opis programu Kultura w sieci jako programu, który wsparł kompetencje cyfrowe sektora kultury na masową skalę i pozwolił na testowanie nowych form działania w sektorze. Wydarzenie poświęcone będzie również prezentacji narzędzi on-line jako sposobu realizacji projektów kulturalnych oraz projektów dofinansowanych w ramach Kultury w sieci, przygotowane przez samych autorów, w postaci "narzędziownika".
19.11
The Future is Data. Przyszłość to dane
Konferencja jest okazją do wymiany doświadczeń i najlepszych praktyk w zakresie zwiększania dostępności danych publicznych oraz ich ponownego wykorzystywania. Partnerami instytucjonalnymi są Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii, Ministerstwo Finansów oraz Główny Urząd Statystyczny - partnerzy projektu „Otwarte dane plus.
20.11
Cybernuta - nowoczesna forma edukacji
Specjalny webinar składający się z dwóch części. W pierwszej części przeprowadzona będzie lekcja (specjalnie opracowana na potrzeby webinaru) za pośrednictwem Platformy Cybernuta, w drugiej nastąpi wykład pt."Muzyczne IQ" - jak nauka muzyki wpływa na rozwój intelektualny człowieka i dlaczego warto inwestować w edukację muzyczną społeczeństwa. Lekcję poprowadzi Katarzyna Guran - autorka kursu znajdującego się na Platformie Cybernuta.
20.11 - 22.11
Hackathon dla Miast
Więcej informacji niebawem
20.11 - 22.11
Service Jam - Burza Mózgów
Wyzwania młodego pokolenia będą tematem ogólnopolskiej burzy mózgów. Wspólnie zastanowimy się jak stawić czoła wyższy wyzwaniom ludzi młodych w nowatorski i skuteczny sposób. Do udziału może zgłosić się każdy obywatel.