KALENDARZ
< GovTech_Festival />
To ogólnopolski czas wypełniony inicjatywami online.

To hackathony, konkursy i webinaria odpowiadające na potrzeby nowoczesnego społeczeństwa i dynamicznie rozwijającego się świata. Przejdziemy przez najważniejsze tematy cyfryzacji od podstaw – uzupełnienie wiedzy i poszerzenie horyzontów, cyfrową rewolucję, aż po futurystyczną wizję przyszłości. Wybierz swój event! Możesz także zorganizować event razem z nami, zgłoś go do nas i stan się partnerem GovTech Festival.

Tydzień 4
23.11 - 29.11.2020
24.11
An Israeli Eye on A.I. - Embassy of Israel in Poland
Ambasada Izraela w Polsce, na Węgrzech, w Czechach i Słowacji zapraszają na konferencję online skupiającą się na sztucznej inteligencji. W konferencji wezmą udział eksperci A.I. z różnych sektorów z V4 i Izraela,

którzy omówią innowacyjne rozwiązania i najlepsze praktyki technologii sztucznej inteligencji, a także izraelskie firmy A.I., które zaprezentują swoje rozwiązania.

24.11
Hackathon INFO OPS
Uczestnicy będą mierzyć się z zagadkami i zadaniami praktycznymi przygotowanymi przez zespół fundacji z dziedzin: OSINT, cyberbezpieczeństwa i rozpoznania materiałów propagandowych i dezinformacyjnych w cyberprzestrzeni.
24.11 - 26.11
{no}code Bootcamp
To trzydniowy cykl warsztatów dla tych, którzy chcą nauczyć się, jak skutecznie zarządzać projektami w pracy zdalnej. Dzięki metodzie Design Thinking uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób dopracować swój pomysł i zaprojektować działania. Poznają również narzędzia no-code do pracy zdalnej, dostępne nawet dla tych, którzy wcześniej nie mieli doświadczenia w korzystaniu z rozwiązań IT. Narzędzia te pomogą w monitorowaniu postępów i skutecznej komunikacji. Zarejestruj się i dowiedz, jak postawić pierwsze kroki w pracy nad projektami on-line!
25.11
Cyber Future - Konferencja IT dla Biznesu
CYBER FUTURE to spotkanie ekspertów branży IT oraz przedsiębiorców i osób związanych z szeroko rozumianą działalnością biznesową. Wydarzenie to przestrzeń, gdzie możliwe jest podjęcie zarówno dyskusji, jak i współpracy z zakresu szeroko rozumianych technologii informatycznych. Program konferencji CYBER FUTURE skupi się na omówieniu roli IT w biznesie. Na części pierwsze zostaną rozłożone problemy takie jak: narzędzia, bezpieczeństwo czy infrastruktura (CRM, ERP, CMS, Cloud) – tak skonstruowany zakres tematyczny sprawia, że Cyber Future do doskonałe miejsce na znalezienie rozwiązań adekwatnych do specyficznej działalności biznesowej.
27.11
Digital Ethics - konsument a technologie
W trakcie webinarium opowiemy o tym jak konsumenci i użytkownicy technologii postrzegają je w kontekście wzorców moralnych i standardów etycznych. Zastanowimy się nad pojawiającymi się wątpliwościami etycznymi w różnych wymiarach rynku i spróbujemy znaleźć odpowiedź dlaczego i kiedy technologie mogą stać się źródłem działań manipulacyjnych. Poszukamy wspólnie odpowiedzi na pytania o poziom bezpieczeństwa w świecie technologii i zastanowimy się nad tym jak dużym ryzykiem obarczone są nasze zachowania w przestrzeni cyfrowej.
27.11
HackJunior
Ogólnopolski konkurs dla młodzieży ze szkół podstawowych w ramach Festiwalu Govtech - wydarzenia organizowanego przez Departament GovTech Polska Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. W wydarzeniu mogą wziąć udział uczniowie oraz nauczyciele ze szkół podstawowych z całej Polski.
27.11 - 29.11
HackYeah
Największy, stacjonarny hackathon w Europie. Wydarzenie zrzesza osoby z wielu branż: programistów, UX designerów, grafików i menedżerów produktu. Uczestnicy stają przed zadaniem rozwiązania określonego problemu o skali globalnej. W tym celu łączą się w 6-osobowe grupy i wspólnie pracują nad rozwiązaniem wybranego zadania, walcząc tym samym o wysokie nagrody pieniężne.