< GovTech_Festival />
To ogólnopolski czas wypełniony inicjatywami online.

To hackathony, konkursy i webinaria odpowiadające na potrzeby nowoczesnego społeczeństwa i dynamicznie rozwijającego się świata. Przejdziemy przez najważniejsze tematy cyfryzacji od podstaw – uzupełnienie wiedzy i poszerzenie horyzontów, cyfrową rewolucję, aż po futurystyczną wizję przyszłości. Wybierz swój event! Możesz także zorganizować event razem z nami, zgłoś go do nas i stan się partnerem GovTech Festival.

Wydarzenia Towarzyszące
15.10 - 15.12
Jesienny Uniwersytet Przedsiębiorczości i Innowacji
JUPI to projekt fundacji Kraków Miastem Startupów, którego celem jest promocja postawy przedsiębiorczej wśród młodych osób. W tym roku organizujemy 35 warsztatów i 6 wydarzeń otwartych podnoszących kompetencje przedsiębiorcze. Na szkoleniach będziemy poruszać tematy dotyczące zakładania własnej firmy, inwestowania, zarządzania projektami, sprzedaży, autoprezentacji czy budowania społeczności. W tym roku projekt zostanie wzbogacony o wydanie pierwszego w Krakowie przewodnika po ekosystemie start-upowym w formie elektronicznej oraz publikacji drukowanej.
20.10
Cyber Security Summit - Canadian GovTech Summit Series
Wydarzenie będzie okazją do zastanowienia się, jakie działania w zakresie bezpieczeństwa podejmowane są w kanadyjskim sektorze publicznym w celu ochrony danych i umożliwienia świadczenia usług cyfrowych.
27.10
Polish-Cypriot Seminar on New Technologies
W seminarium wezmą udział kobiety nauki, polityki i przedsiębiorczości z Polski i Cypru. Konferencja składa się z 2 paneli: pierwszy dotyczy badań, innowacji, start-upów i AI, natomiast drugi poświęcony jest dyplomacji ekonomicznej i trendom. Odbiorcami wydarzenia będą cypryjscy przedstawiciele świata nauki, rządowych i pozarządowych agencji związanych z nowymi technologiami, start-upami, AI, przedstawiciele rządu RC oraz studenci cypryjskich uczelni. Gościem specjalnym seminarium będzie Wiceminister ds. Badań Naukowych, Innowacji i Polityki Cyfrowej Kyriacos Kokkinos.
29.10
SuperVision FinTech Talks
SuperVision FinTech Talks to cykl webinarów, poświęconych rozwojowi sektora fintech, realizowany przez Fundację FinTech Poland, których partnerem strategicznym jest Departament Innowacji Finansowych (FinTech) UKNF. Tematy, poruszane w ramach projektu, koncentrują się przede wszystkim na kwestiach regulacyjnych, technologicznych oraz biznesowych, dotyczących ekosystemu innowacji finansowych.
2.11.2020 - 31.01.2021
I Gala Prowincjonalna
Pierwsza Gala Prowincjonalna ukaże lokalnej społeczności mnogość i różnorodność twórczości artystycznej powstającej na naszym obszarze. Odpowie na potrzebę współpracy i współdziałania na rzecz rozwoju szeroko rozumianej plastyki, fotografii i filmu. Wpłynie na rozwój wrażliwości na sztukę lokalnej społeczności. Wspólna cykliczna inicjatywa jest doskonałą okazją do wzajemnego poznania się i wspólnego poszukiwania sposobów promocji sztuki.
3.11
Polsko-Szwajcarskie Dni Innowacji 2020
Piąta edycja corocznego Polsko-Szwajcarskiego Dnia Innowacji skupi się na kluczowej roli kolei dla zrównoważonej mobilności. Przyjazne dla klienta i zrównoważone systemy transportowe mają kluczowe znaczenie dla atrakcyjności obszarów metropolitalnych. Efektywne rozwiązania w zakresie mobilności pomiędzy obszarami miejskimi i ich aglomeracjami mogą stymulować rozwój gospodarczy peryferii, zwiększając tym samym spójność społeczną i przeciwdziałając podziałowi wiejsko-miejskiemu.
5.11
Innovation Bridge Warsaw - Tokyo
INNOVATION BRIDGE to seria wydarzeń, których celem jest stworzenie wirtualnego mostu między dwoma miastami w celu ułatwienia współpracy. Tym razem Venture Café Warsaw współpracuje z Tokio, aby połączyć dwa miasta i poznać obecne ekosystemy innowacji w obu miastach, gromadząc kluczowych graczy, którzy wspierają startupy i firmy w obu miastach, a także podejmują działania. Dołącz i rozszerz swoją sieć o Tokio i Warszawę!
30.11
Privacy Hackathon in Android Apps
Planujemy przedstawić nasze narzędzia ochrony prywatności i poprosić uczestników do oceny na żywo określone aplikacje Android w zakresie prywatności. Ocena może zawierać: wyrażanie oczekiwań prywatności na uprawnieniach urządzenia, dodawanie adnotacji na dokumentach polityki prywatności i dzielenie się artykułami. Dyskusja z uczestnikami zakończy wydarzenie.
30.11
„Komputer dla Cyfrowych Debiutantów” Cyfrowe zakupy. Jak korzystać ze sklepów internetowych?
Dzięki Internetowi od kupna każdego towaru dzieli nas dzisiaj zaledwie kilka kliknięć. Jak to robić rozsądnie i bezpiecznie? Temu poświęcone będą te zajęcia, gdzie nauczymy się korzystać z oferty sklepów internetowych i porozmawiamy o płatnościach zdalnych. Bezpłatne warsztaty online prowadzone na żywo z Centralnego Domu Technologii w poniedziałek o godzinie 12:00.
30.11
SuperVision FinTech Talks
SuperVision FinTech Talks to cykl webinarów, poświęconych rozwojowi sektora fintech, realizowany przez Fundację FinTech Poland, których partnerem strategicznym jest Departament Innowacji Finansowych (FinTech) UKNF. 30 listopada o 11:00 wydarzenie skupi się na chmurze obliczeniowej. Eksperci skupią się na wizji strategicznej oraz bieżącym wyzwaniom.
2.12
Business Innovation with Artificial Intelligence
Sztuczna inteligencja rozwija się szybko i zastępuje tradycyjny sposób opracowywania oprogramowania. Pojawiające się technologie w tej dziedzinie, takie jak Generative Adversarial Networks (GAN), Deep Learning i Reinforcement Learning to prawdziwe zmiany, które spowodują przesunięcie pozycji na rynku. Dzięki warsztatom Nextgrid "Business Innovating with AI" wprowadzimy Cię do czołówki AI. Będziesz mógł zobaczyć, zrozumieć i wypróbować kluczowe technologie SI, a pod koniec tego dnia będziesz miał dobre rozeznanie, gdzie technologie SI mogą być stosowane w codziennej pracy lub w Twojej organizacji.
3.12
Big Data and Artificial Intelligence Summit - Canadian GovTech Summit Series
Podczas tego wydarzenia zostaną przedstawione najważniejsze strategie oraz projekty w zakresie danych i sztucznej inteligencji w kanadyjskim sektorze publicznym.
3.12
GovTech Demo Day in New Zealand
Demo Day jest finalnym showcase, podczas której zespoły wystawiają swój projekt ponad 500 osobom, w tym ministrom, urzędnikom państwowym, interesariuszom, mediom i zainteresowanym osobom.
17.12
SuperVision FinTech Talks
SuperVision FinTech Talks to cykl webinarów, poświęconych rozwojowi sektora fintech, realizowany przez Fundację FinTech Poland, których partnerem strategicznym jest Departament Innowacji Finansowych (FinTech) UKNF. Tematy, poruszane w ramach projektu, koncentrują się przede wszystkim na kwestiach regulacyjnych, technologicznych oraz biznesowych, dotyczących ekosystemu innowacji finansowych.
21.01.2020
Innowacyjne Rozwiązania Publiczne
Seminarium będzie przedstawieniem rozwiązań, które swoją innowacyjnością oraz podejściem do problemu uzyskały miano najlepszych innowacji.